Wielkanoc w Górach Świętokrzyskich – Hotelu ECHO

25 stycznia 2024

Wielkanoc w Górach Świętokrzyskich — Hotel Echo

Wielkanoc to czas, na który Hotel Echo zaprasza w Góry Świętokrzyskie. To świetna okazja, by odpocząć i naładować akumulatory przed powrotem do codziennych zajęć. Ten wiosenny okres często zachęca też do turystyki. Nie ma lepszego miejsca na święta wielkanocne niż Góry Świętokrzyskie. Cisza, spokój i dzikość natury obecne są tu od świtu do zmierzchu. Oto 4 powody, dla których warto spędzić Wielkanoc w Hotelu Echo:

  • święta, także z rodziną, w Górach Świętokrzyskich;
  • aktywne święta na ścieżkach Świętokrzyskiego Parku Narodowego;
  • promocyjne ceny za pobyt ze świątecznym menu w Hotelu Echo;
  • sauna, siłownia, parking i WIFI wliczone w cenę pobytu.

Rodzinna Wielkanoc w Górach Świętokrzyskich

Wielkanoc w Górach Świętokrzyskich to doskonała okazja do wypoczynku. Hotel Echo na tę okazję proponuje promocję cenową za pobyt i świąteczne menu. Udostępniamy dla Gości pokoje 2,3 i 4-osobowe. Posiłki przygotowywane są przez hotelową restaurację Hubertus. Menu w postaci 3 posiłków dziennie wliczone jest w cenę pobytu. Nie ma zatem potrzeby wcześniejszych przygotowań do świąt. To czysta wygoda i pomysł na nietypową Wielkanoc w Górach Świętokrzyskich.

Święta wielkanocne w Górach Świętokrzyskich dla aktywnych

Lokalizacja Hotelu Echo to miejsce położone nieopodal Świętokrzyskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce na spacer. Mając szczęście, można zobaczyć tu rzadkie gatunki roślin i zwierząt. W pobliżu naszego hotelu w Cedzynie rozpoczynają się szlaki turystyczne. Jeśli pozwoli pogoda, warto wybrać się na przechadzkę. Obcowanie z przyrodą wspiera odpoczynek. Spacer przyda się także po smacznym posiłku.

Wielkanoc w Hotelu Echo — promocyjne ceny pobytu

W Hotelu Echo w Cedzynie zadbaliśmy o doskonały nastrój świąteczny. Na okres Wielkanocy przygotowaliśmy bowiem atrakcyjną promocję cenową. Pakiet obejmuje 4-dniowy pobyt ze świątecznym wyżywieniem. Do dyspozycji Gości są różnej wielkości pokoje. Swój ulubiony znajdzie zarówno para, jak i rodzina z dziećmi.

Sauna i siłownia w Hotelu Echo — darmowa dla Gości Hotelu Echo

W tym niezwykłym czasie do dyspozycji gości hotelowych oddajemy bezpłatną saunę i siłownię. Z pewnością pomogą one w regeneracji i odpoczynku. Dobrze wyposażona siłownia pomoże spalić nadmiar kalorii. Sauna pozwoli zrelaksować się mięśniom i skórze. Po zabiegach warto wybrać się na spacer. Dobrze jest też nabierać sił w wygodnym, hotelowym pokoju.