O nas

Komfortowe noclegi w Hotelu ECHO

Na Gości Hotelu Echo czeka ok. 100 miejsc noclegowych w 49 pokojach urządzonych w klasycznym stylu. Oferujemy komfortowe pokoje ze śniadaniami. Zapraszamy do nas zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy organizujące szkolenia, konferencje i spotkania integracyjne dla pracowników. Nasi Goście mają okazję spróbować dań regionalnej kuchni staropolskiej i europejskiej serwowanej przez naszą restaurację Hubertus.

Idealne miejsce na organizację wesel i przyjęć okolicznościowych

W hotelu ECHO znajdziecie Państwo nocleg, zorganizujecie konferencję dla swojej firmy, urządzicie małe przyjęcie okolicznościowe lub wesele dla 250 gości oraz zjecie pyszne śniadanie, obiad czy kolację w Restauracji Hubertus .

Czas zaspokoić Twoje podniebienie – restauracja Hubertus

Zapraszamy do restauracji hotelowej Hubertus specjalizującej się w daniach kuchni polskiej i regionalnej. Na miejscu znajduje się również kawiarnia, oraz taras letni. Restauracja w Hotelu Echo to niezwykłe miejsce, w którym współgrają ze sobą nowoczesna kuchnia z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami. Nie czekaj dłużej i zarezerwuj miejsce już teraz!

Jesteś zainteresowany pobytem w naszym hotelu?

Skontaktuj się z nami – zadzwoń, napisz, wypełnił formularz kontaktowy lub zarezerwuj pokój online. Czekamy na Ciebie!

Konferencje, szkolenia – profesjonalne sale i obsługa

Jeśli szukają Państwo doskonałej lokalizacji na konferencję, zapraszamy do naszego obiektu. W Hotelu Echo znajdują się trzy przestronne, wyposażone w klimatyzację sale konferencyjne. Nowoczesny sprzęt audiowizualny i naturalne oświetlenie czynią z nich optymalne miejsca na organizację konferencji, szkoleń, seminariów, spotkań firmowych, a także imprez tematycznych i narad. Oferujemy również dwie mniejsze kameralne sale na spotkania biznesowe i mniejsze szkolenia

Nazwa sali Pow. m2 Wys. m Wymiary Ułożenie 1 Ułożenie 2 Ułożenie 3 Ułożenie 4
Sala A 85 3 14,75 x 5,80 m 100 80 70 50
Sala B 110 3 8,00 x 16,00 m 150 110 100 70
Sala C 250 4,5 16,10 x 19,00 m 400 300 150 200
Sala D 40 3 8,00 x 5,00 m 40 35 20 25
Sala Kameralna 32 2,5 5,5 x 5,80 m 30 25 20 15

Sale konferencyjne w Hotelu ECHO dla Twojej firmy!

W ramach szkoleń i konferencji zapewniamy: serwisy kawowe, lunche, kolacje zwykłe, uroczyste lub biesiady grillowe. Obsługa całego wydarzenia, pomoc w organizacji, wysoki standard klimatyzowanych sal konferencyjnych – wszystko to sprawia, że organizacja konferencji w Hotelu ECHO będzie doskonałym wyborem. Na Państwa życzenie przygotujemy indywidualną ofertę pobytową i szkoleniową według wymogów i sugestii. Zapraszamy do kontaktu firmy i instytucje zainteresowane organizacją różnego rodzaju wydarzeń w naszym hotelu.

Płacisz składki PFRON? Skorzystaj z ulg z tytułu zakupionych usług

Nasi klienci mają prawo do skorzystania nawet z 50% ulgi we wpłatach na PFRON, co znacząco wpływa na oszczędności
w Państwa firmie. Zapytaj o szczegóły oferty.