Restauracja

Restauracja Hubertus oferuje kuchnię staropolską i regionalną na najwyższym poziomie

Aby poznać niesamowitą magię tego miejsca, zapraszamy do zgłębienia bogactwa smaków i aromatu, jakie proponuje Szef Kuchni. Tworzenie wykwintnych potraw to nasza pasja. Tylko u nas możecie skosztować dań skomponowanych z miłości do gotowania.

Restauracja Hubertus czerpie z najlepszych tradycji kuchni polskiej, została stworzona przez miłośników kuchni dla wszystkich, którzy cenią dobry smak. Wszystkie dania oparte są na naturalnych lokalnych produktach. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, oferujemy dania z dziczyzny, kuchnia bogata w zioła i warzywa zachwyca nie tylko smakiem, ale również pięknym wyglądam.

Bogactwo lasów oraz bliskość malowniczych Gór Świętokrzyskich sprawiają, że nasza restauracja jest idealnym miejscem na oderwanie się od miejskiego zgiełku. W sezonie letnim udostępniamy ogródek letni, aby nasi Goście mogli cieszyć się posiłkami na świeżym powietrzu. Zadbaliśmy również o przytulny i komfortowy wystrój wnętrza restauracji Hubertus tak, aby każdy z gości znalazł miejsce dla siebie.

Profesjonalna i miła obsługa dba o to, aby każdy z naszych Gości poczuł się naprawdę wyjątkowo. Dlatego Restauracja Hubertus to wspaniałe miejsce do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze dbamy o dobre samopoczucie naszych Gości, pragniemy, aby każda potrawa zachwycała Państwa na nowo, a jej smak zostawał na długo w pamięci.

Zapraszamy do zapoznania się z menu przygotowanym przez Szefa Kuchni.

Dla Najmłodszych

Restauracja Hubertus to również miejsce, w którym doskonale rozumiemy potrzeby rodzin z dziećmi. Niezapomniane chwilę spędzą u nas nie tylko dorośli. Dla najmłodszych Gości mamy miłą niespodziankę. Prócz smacznych i zdrowych posiłków na milusińskich czeka kącik zabaw. Cierpliwość i życzliwość personelu sprawia, że najmłodsi czują się w naszej Restauracji Hubertus bezpiecznie i bardzo swobodnie. Nasza obsługa zawsze z uśmiechem przyjmuje Państwa pociechy. By sprostać wszystkim wymaganiom oferujemy szereg udogodnień, które uprzyjemnią rodzinne biesiadowanie. :

  • krzesełka dla dzieci,
  • menu dla dzieci,
  • desery oraz inne słodkości,
  • kredki, kolorowanki,

 

Zarezerwuj stolik na specjalną okazję!

Wypełnił formularz kontaktowy i zarezerwuj stolik już teraz! Restauracja Hubertus w Hotelu Echo czeka na Ciebie!