KOLACJA WIGILIJNA

2 listopada 2021

Kolacja wigilijna 12.2021
Cena 140 zł za osobę

Menu

Dania gorące serwowane
Zupa
Zupa grzybowa z łazankami


Danie główne
Sandacz panierowany z ziemniakami i kapustą zasmażaną ze śliwką suszoną


Przekąski zimne w stołach
Ryba po grecku
Karp w galarecie
Rolada z łososia
Marynowane filety śledziowe w trzech smakach
Świeże pomidory z mozarellą
Sałatka jarzynowa
Pieczywo

Dania gorące na półmiskach lub w bemarach


Barszczyk czerwony i pierogi z kapusta i grzybami
Kapusta z grochem
Łazanki z borowikami

Bufet deserowy
Ciasto: sernik, makowiec, piernik, szarlotka
Kawa, herbata, woda, kompot z suszu

Kolacja wigilijna w Hotelu Echo

Kolacja wigilijna w Hotelu Echo jest wydarzeniem cyklicznym. W ten wyjątkowy dzień zapraszamy wszystkich Gości, którzy chcą spędzić go inaczej niż zwykle. Bez uciążliwych zakupów i gotowania. My bowiem zrobimy to za Was. Wigilia w Hotelu Echo przygotowywana jest zgodnie z tradycją. Tego dnia, na suto zastawionych stołach, znajdziecie menu złożone z ryb i dań postnych. Proponujemy ciepłe posiłki i zimne przekąski. Nie zabraknie też ciast oraz ciepłych i chłodnych napojów. O wszystko dba zespół doskonałych kucharzy z przyhotelowej Restauracji Hubertus. To specjaliści w swoim zawodzie. Stąd różnorodność dań przygotowanych na ten wyjątkowy wieczór. Kolacja Wigilijna w Hotelu Echo to doskonały sposób na rozpoczęcie świąt i zakończenie roku. Idealny dla par, rodzin z dziećmi i osób samotnych. Nasi Goście tego dnia nie pozostają sami. Kolacja odbywa się w podniosłej atmosferze spokoju, radości i życzliwości.

Wigilia w Hotelu Echo — dlaczego warto?

Wigilia w Hotelu Echo to wydarzenie, na które zapraszamy Was wraz z całą rodziną. Nasi dotychczasowi Goście doceniają taki sposób spędzenia tego wieczora. Wielu z nich korzysta z tego rozwiązania po raz kolejny. Wydarzenie cieszy się dobrą opinią. Zarówno wśród osób z Kielc, jak i turystów z innych zakątków kraju. Dlaczego kolacja wigilijna cieszy się tak dużą popularnością? Ma na to wpływ wiele czynników:

  • oszczędność czasu — wszystkie potrawy przygotujemy za Was;
  • wyjątkowy wieczór wigilijny spędzony poza domem, w pięknych okolicznościach przyrody;
  • doskonałe dania wigilijne zgodne z tradycją;
  • oryginalny sposób na spędzenie Wigilii;
  • atrakcyjna cena kolacji wigilijnej dla całej rodziny.

Nie zastanawiajcie się zatem. Zapraszamy Was do spędzenia kolejnej Wigilii w naszym gronie. Zadbamy, by był to niezapomniany przez długi czas przedświąteczny posiłek. Pamiętajcie, by zarezerwować miejsce! Rezerwacje przyjmujemy od 1 listopada do 18 grudnia w recepcji hotelowej lub telefonicznie. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych gości. Spędź Wigilię w Hotelu Echo!