BAL SYLWESTROWY 2023

9 listopada 2023

Bal Sylwestrowy 31.12.2023
Cena 799,00 zł za parę

Bal Sylwestrowy w Hotelu Echo w Cedzynie

Imprezą cykliczną w Hotelu Echo w Cedzynie jest coroczny Bal Sylwestrowy. Wykupując w atrakcyjnej cenie nocleg, można spędzić u nas jeszcze Nowy Rok. Gwarantujemy urozmaicone menu w postaci bufetów. Wyjątkowo smaczne potrawy przyrządza zespół hotelowej restauracji Hubertus. Słynie w województwie świętokrzyskim z doskonałej kuchni regionalnej i staropolskiej. Dba o podniebienia podczas wszelkich imprez w hotelu. Menu restauracji Hubertus w Sylwestra na długo zapadnie w pamięć każdemu z Gości. O oprawę muzyczną w tę wyjątkową noc dbają profesjonalne zespoły. Prezentują repertuar hitów, które porywają na parkiet. Bal Sylwestrowy w hotelu Echo prowadzi ujmujący konferansjer, który powita z Gośćmi Nowy Rok.

Nowy Rok w Hotelu Echo — Kielce

Nowy Rok to dzień odpoczynku po imprezie na Balu Sylwestrowym. Warto odpocząć w zacisznym miejscu i naładować akumulatory. Późne śniadanie noworoczne pozwala porządnie się wyspać. Menu z pewnością przywróci siły po długiej nocy. Będzie też czas na swojską kiełbasę z grilla, kaszankę i podudzia kurczaka. Nie zabraknie bigosu i żurku na poprawę kondycji. Nowy Rok to doskonały powód, by przedłużyć imprezę noworoczną w Hotelu Echo. Dlatego po intensywnym śniadaniu warto powitać go grzanym winem. Później warto wybrać się na spacer po Kielcach. Korzystając z pakietu na Sylwestra w Hotelu Echo, nie trzeba martwić się noclegiem. Zapewniamy komfortowe noclegi w otoczeniu natury i dzikiej przyrody. Do dyspozycji Gości imprezy sylwestrowej mamy wygodne, 2-osobowe pokoje i apartamenty.

Czy warto wybrać się na imprezę sylwestrową w Hotelu Echo?

Sylwester to niezapomniane przeżycie dla wszystkich Gości. Repertuar muzyczny stanowią hity znane każdemu pokoleniu. Doskonałe jedzenie i oprawa świetlna tworzą klimat dla wspaniałej zabawy. Sala do tańca jest przestronna i dobrze nagłośniona. Na parkiecie nie zabraknie miejsca dla wszystkich chętnych. Od lat Hotel Echo specjalizuje się w organizacji imprez i uroczystości rodzinnych. Oferta obejmuje także wydarzenia cykliczne jak Sylwester. Zapraszamy mieszkańców miasta Kielce i innych regionów do rezerwacji noclegów w Hotelu Echo.

tagi: bal sylwestrowy Kielce, bal sylwestrowy Świętokrzyskie, bal sylwestrowy w hotelu, sylwester Kielce