мнением наших гостейSerdecznie witamy Państwa w naszym trzygwiazdkowym Hotelu Echo. Prowadzimy go z wielką pasją i chęcią tworzenia dla Państwa miejsca, do którego będziecie chcieli wracać. Piękne i malownicze położenie naszego Hotelu, komfort i gościnność, to tylko namiastka tego co wyróżnia to miejsce. Cedzyna koło Kielc – to właśnie tu witamy naszych gości. Miejsce wyjątkowe, idealny punkt wypadowy na pobliskie szlaki turystyczne i trasy rowerowe.

Hotel Echo w Cedzynie, położony w samym sercu Gór Świętokrzyskich, będzie dla Państwa wyjątkowym miejsce na rodzinny wypoczynek, jak również nastrojowy pobyt we dwoje. Pobliski zalew otoczony lasem to romantyczne miejsce na długie spacery. Bliskość natury, cisza to dogodne warunki do skupienia i spotkań biznesowych. Hotel Echo to doskonałe miejsce na organizowanie małych spotkań biznesowych, szkoleń i dużych kongresów czy konferencji. Położenie Hotelu Echo umożliwia proste i wygodne planowanie wycieczek turystycznych oraz doskonałe połączenie autobusowe z pobliskim miastem Kielce.

Pobyt w naszym Hotelu to okazja do regeneracji i wypoczynku, co w obecnych czasach, pełnych gonitwy, jest bardzo ważne. W Hotelu Echo zadbaliśmy o Państwa czas wolny. Nasza hotelowa siłownia i sauna pozwoli zostawić daleko problemy dnia codziennego i skupić się na sobie, na tu i teraz. A po bogatym wrażeń dniu, nasza kuchnia restauracji Hubertus, zabierze Państwa w kulinarną podróż po daniach regionalnych.

Wierzymy w to, że niepowtarzalny klimat Hotelu Echo, najwyższa jakość usług jak i serdeczna atmosfera, zapewnią Państwu miłe i ciepłe wspomnienia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.